Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek od 8.30 do 10.00 i od 16.00 do 17.30. oraz w sobotę od 8.30 do 10.00

telefon parafialny 787269461

Wspieram moją parafię

Msze Święte z naszego kościoła - online.

Klkinij aby obejrzeć

Święto Bożego Miłosierdzia

Święto Miłosierdzia obchodzone jest w pierwszą niedzielę po Wielkanocy, czyli II Niedzielę Wielkanocną, zwaną obecnie Niedzielą Miłosierdzia Bożego.W dniu kanonizacji Siostry Faustyny 30 kwietnia 2000 roku Papież ogłosił to święto dla całego Kościoła. Inspiracją  dla ustanowienia  tego święta  było pragnienie  Jezusa, które przekazała Siostra Faustyna. Pan Jezus powiedział do niej: Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia (Dz. 299)Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła  miłosierdzia  Mojego. Która dusza  przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski (Dz. 699)

77. Tydzień Miłosierdzia - "Jesteśmy wezwani do miłosierdzia"

11 kwietnia 2021 r., w 2. Niedzielę Wielkanocną, w Święto Miłosierdzia Bożego, rozpocznie się 77. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Jesteśmy wezwani do miłosierdzia”.To okazja do szczególnej pamięci o dziełach miłosierdzia.

14 kwietnia Święto chrztu Polski

Akcja - Zbieramy monety

Nabożeństwo za wstawiennictwem bł. Reginy Protmann

sobota,
17 kwietnia 2021

Sobota, II Tydzień Wielkanocny
Rok B, I

kwiecień 2021

Intencja powszechna - Podstawowe prawa Módlmy się za osoby, które narażają swoje życie, walcząc o podstawowe prawa w dyktaturach, w reżimach autorytarnych, a nawet w przeżywających kryzys demokracjach.

Rok św. Józefa