Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek od 8.30 do 10.00 i od 16.00 do 17.30. oraz w sobotę od 8.30 do 10.00

telefon parafialny 787269461

W okresie kolędowym kancelaria parafialna czynna

tylko we wtorki i piątki w godz. 8.30 - 10.00

Wspieram moją parafię

Bank Milenium 16 1160 2202 0000 0000 5955 1241

Święto Ofiarowania Pańskiego - 2 lutego

2 lutego, w Kościele katolickim obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, znane też jako święto Matki Bożej Gromnicznej. W kościołach błogosławi się wówczas świece, które przynoszą wierni.

Święto Ofiarowania Pańskiego kończy w naszym kraju czas kolęd, żłóbków i trzymania choinek. Święto Ofiarowania Pańskiego przypada czterdziestego dnia po Bożym Narodzeniu. Jest to pamiątka ofiarowania Pana Jezusa w świątyni jerozolimskiej i dokonania przez Matkę Bożą obrzędu oczyszczenia.

2 lutego przypada w Kościele katolickim także Dzień Życia Konsekrowanego, który ustanowił w 1997 roku święty papież Jan Paweł II, stwarzając okazję do głębszej refleksji całego Kościoła nad darem życia poświęconego Bogu.

Tydzień Małżeństwa w Olsztynie

Orszak Trzech Króli Orneta 2023

Msze Święte z naszego kościoła transmitowane w każdą niedzielę o godz. 10.00 i uroczystości.

Klkinij aby obejrzeć

Nabożeństwo za wstawiennictwem bł. Reginy Protmann

niedziela,
29 stycznia 2023

(29. dzie roku)

Orszak Trzech Króli 2023

安i皻a

Niedziela, IV Tydzie zwyk造
Rok A, I
Czwarta Niedziela zwyk豉

styczeń 2023

Za wychowawców – Módlmy się, aby wychowawcy byli wiarygodnymi świadkami, ucząc braterstwa zamiast rywalizacji i wspierając przede wszystkim wrażliwych młodych ludzi.

Punkt Pomocy Uchodźcom i Migrantom Caritas

W Olsztynie został otwarty Punkt Pomocy Uchodźcom i Migrantom Caritas.