Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła 20.08.2017

1. W ubiegłą niedzielę ofiary zbierane na tacę były przeznaczone na remonty prowadzone w naszej świątyni. Zebraliśmy 4780 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. W sobotę 26 sierpnia przypada Uroczystość MB Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30; 10.00 i 18.00.

3. Zachęcamy do podejmowania dyżurów w kościele w godz. od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do soboty włącznie przez cały okres wakacji a więc lipiec i sierpień. Księga dyżurów wyłożona jest tradycyjnie z tyłu kościoła.

4. W sobotę 2 września nasza parafia organizuje wyjazd młodzieży, na ogólnopolskie czuwanie młodzieży w Gietrzwałdzie. Zapisy w zakrystii lub bezpośrednio u ks. Dawida. W programie m.in. Adoracja NS i koncert zespołu „Nie ma Go tu”.  Koszt wyjazdu: 12 zł. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy.

5. Organizujemy parafialny wyjazd na Uroczystości Odpustowe w Gietrzwałdzie 10 września. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Koszt wyjazdu 12zł.

6. Ksiądz proboszcz z Bażyn zaprasza 22.08.2017 o godz. 19.00 na nabożeństwo za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

7. 27.08.2017 odbędzie się VII Warmińska Cyklada w Krośnie. Spotkanie rowerzystów przy Sanktuarium o godz. 12.00.

8. Zachęcamy do nabycia nowego numer Gościa Niedzielnego, a w nim m. in. O duchowej adopcji dziecka poczętego. Modląc sia. w ciszy i samotności,

9. W tym tygodniu Msza św. popogrzebowa zostaną odprawiona za zmarłego:

+ Bartosz Łańko

Poniedziałek, XX Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św

Hasło Roku Duszpasterskiego

Znalezione obrazy dla zapytania idźcie i głoście

poniedziałek,
21 sierpnia 2017

sierpień 2017

• Intencja ogólna:  Aby artyści naszych czasów poprzez dzieła swojego geniuszu pomagali wszystkim odkrywać piękno świata stworzonego.

Czytania:

• Ewangelia:

140. rocznica objawień gietrzwałdzkich

oraz 50. rocznica koronacji obrazu Matki Bożej

100. rocznica objawień w Fatimie

Znalezione obrazy dla zapytania objawienia w Fatimie

Znalezione obrazy dla zapytania rok brata alberta chmielowskiego