Orszak Trzech Króli

Najnowszy numer MGN 03/2018

Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2018

1. Ofiary zbierane w ubiegłą niedzielę na remonty prowadzone w naszym Kościele wyniosły 5130 zł. Bóg zapłać!

2. Zapraszamy na nabożeństwo za wstawiennictwem bł. Reginy Protmann dziś na godz. 17.30.

3. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane przy kościele do puszek będą przeznaczone na misje.

4. Zapraszamy na Nabożeństwa Wielkopostne: w każdy piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa; a w każdą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30.

5. Zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie 3 marca 2018 (sobota) na godz. 18.00, którą poprowadzi ks. Tadeusz Marcinkowski.

6. Nasza Parafia wraz ze Szkolnymi Kołami Caritas działającymi przy Szkołach Podstawowych nr 1 i 4 organizuje wyjazd na Drogę Krzyżową w Kalwarii Warmińskiej w Głotowie. Koszt 7 zł. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii.

7. Ksiądz proboszcz z Bażyn zaprasza na nabożeństwo za wstawiennictwem św. Jana Pawła II 22 lutego (czwartek) na godz. 19.00.

8. Zachęcamy do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego a w nim: Wielki Post z ojcem Pio. Pierwsza odsłona cyklu wielkopostnego poświęcona spowiedzi, a dla dzieci i młodzieży Mały Gość Niedzielny z dodatkiem obrazek ze św. ojcem Pio oraz jego radami – jak dobrze się spowiadać.

Msze św. popogrzebowe w tym tygodniu będą odprawione za zmarłych:

+ Dariusz Julian Szczęch – czwartek godz. 6.30

+ Piotr Płochocki – piątek godz. 6.30

W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka:

+ Janina Juchnowska

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE

Droga Krzyżowa. Gorzkie Żale

wtorek,
20 lutego 2018

Wtorek, I Tydzień Wielkiego Postu

Rok św. Stanisława Kostki

luty 2018

Intencja powszechna: Aby ci, którzy sprawują władzę materialną, polityczną lub duchową, nie pozwolili, by rządziła nimi korupcja.