Krynica 2020

Najnowszy numer MGN 09/2020

1999060

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą 20.09.2020

1.  4 października odbędzie się w naszej parafii Wizytacja Kanoniczna, którą przeprowadzi ks. bp Janusz Ostrowski.

2.  W najbliższą sobotę 16 września zapraszamy na Nabożeństwo o uzdrowienie Ciała i Duch, które tradycyjnie poprowadzi ks. Tadeusz Marcinkowski. Nabożeństwo rozpocznie się Mszą św.  godz. 19.00

3.  W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na Nowennę Gietrzwałdzką o godz. 17.00.

4.  W niedzielę 27 września po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się obowiązkowe spotkanie rodziców dzieci, które tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii św.

5.  Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy w okresie wakacyjnym podjęli trud dyżurowania w naszym kościele. Wszystkie te osoby zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Fromborka i Braniewa w dniu 10 października br.

6.  Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego a w nim: O mediach społecznościowych, które są jak fala powodziowa, niosąc z sobą wszystko – skarby i śmieci. Prawdę od fałszu trudno tu oddzielić. Tymczasem wolność słowa wiąże się z odpowiedzialnością. Dla dzieci i młodzieży – Mały Gość Niedzielny.

7.  W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:

+ Marianna Błażejczyk

+ Andrzej Szerszeń

+ Maria Kisiel

+ Zofia Duszczk

8. W tym tygodniu Msz św. popogrzebowa zostanie odprawiona za zmarłego

+ Henryk Juniewicz wtorek godz. 6.30

czwartek,
24 września 2020

Czwartek, XXV Tydzień zwykły
Rok A, II

wrzesień 2020

Intencja powszechna: o szacunek dla zasobów planety.
Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.