Pokuta

Sakrament pokuty odpuszcza człowiekowi wszystkie grzechy i daje łaskę do dobrego życia, ukazuje osobistą i eklezjalną drogę nawrócenia, skruchy i zadośćuczynienia ze
strony grzesznego chrześcijanina. Nazywa się go również sakramentem nawrócenia, ponieważ urzeczywistnia w sposób sakramentalny wezwanie Jezusa do nawrócenia, drogą powrotu do Ojca, od którego człowiek oddalił się przez grzech.

Spowiedź w naszej parafii jest 15 minut przed każdą Mszą św. oraz w ogłoszonych terminach m.in. w 1. piątek miesiąca.

sobota,
17 kwietnia 2021

Sobota, II Tydzień Wielkanocny
Rok B, I

kwiecień 2021

Intencja powszechna - Podstawowe prawa Módlmy się za osoby, które narażają swoje życie, walcząc o podstawowe prawa w dyktaturach, w reżimach autorytarnych, a nawet w przeżywających kryzys demokracjach.

Rok św. Józefa